Loading...
X

Hispaania 2018. Teine päev.

20.mai, pühapäev

Hommikusöögilaud rikkalik, aga kohv Milla maitsega, mahl kloori maitsega, ühelgi toidul (s.h. suhkrupakil) silti juures pole. Soolane toit segamini magusaga. Rahvast on palju, aga kogu hotelli külastajaskond on otse vanadekodust.

 

Ostame värvilised rannarätid. Päevitame 2h rannas. Peale seda jalutame ranniku matkarajal ning hiljem linnas ringi. Linnas palju lärmakaid inglise poissmehi. Lisaks elektrirolleritel kihutavaid vilistavad ja tuututavad tütarlaste õhtut pidavaid naisi ja noori jalgpallimeeskondi.

Alguses on palav, hiljem pigem jahe. Õhtupoolikul paneme pikad riided selga, aga väljas istudes hakkab isegi nendega jahe.

Linna keskmes palju poode. Enamikus müüakse mingit hiina jama. Müüjateks hindud või pakistanlased. Vanalinna osas on ka paremaid poode. Mari otsib Desigual’i riideid ja kotti. Hinnad sama kallid kui Eestis.

Ilus kirik keset linna.

Sööme mingit jama – algul Burger King’ist kananagitsaid, poest Pringelseid ning mingist putkast suhkruga kaetud taignarulli, mis on seest täidetud Nutellaga.

Kasutame ära hotelli registreerimisel antud cava talongid. Õhtu lõpetuseks leiame rannapromenaadil vahva kokteilibaari “Latino”, koos väga meeldiva teenindajaga. Libistame kiigel istudes kumbki ühe suure kokteili, mis on antud baari teiste kokteilide kõrval siiski tillukest mõõtu. Saan teada, et Caprihinja pole ikka minu maitse järgi kokteil.

Tagasi hotelli jõudes vaatan enne magamaminekut jäähoki MM finaali – Rootsi vs ‘Sveits. Enne lõppu jään magama.

Öösel äratab Mari korduvalt ülesse, kuna tal on vaja rõdu ust avades värsket õhku ammutada, aga väljast kostub kohutav lärm.